Kuru temizleme makinası, evlerde kullanılan çamaşır makinesi ile kurutma makinesi bileşimi bir makinadır. Giysiler, kuru temizleme makinesinin tamburuna konulur. Yıkama bölmesi, dış bölme içinde dönen yatay ve delikli bir tambur içerir.

Dış bölme; kuru temizleme sırasında kullanılan çözücüyü içerirken, dönen tambur; kuru temizleme yapılacak olan ürünleri barındırır.

Tambur, kuru temizleme makinaları büyüklüklerine göre farklılık göstermekle beraber yaklaşık olarak 10-40 kg. arasında kapasiteye sahiptir.

Hizmette Kalite

Ece Kuru Temizlemeye getirdiğiniz giysi veya eşyalarınızda çözümü zor olan problemlerle karşılaşılırsa yapılacak işlemlerde olabilecek riskler ve alınabilecek sonuçları, eşyalarınız teslim almadan detaylarıyla anlatırız. Kesin olmayacak sonuçlar için vaktinizi ve paranızı boşuna harcamanızı istemeyiz.

Kıyafet ve eşyalarınıza tarafımızdan, istemeden geri dönülmez bir zarar verdiysek, o ürünün kuru temizleme fiyatının 5 katı tutarında ödeme yapacağımızı taahhüt ederiz.

Bire Bir Servis

Ece Kuru Temizleme’de işlemler bir fincan kahve ile başlar el sıkışma ile biter. Biz sadece eşyalarınıza değil sizinle kuracağımız sıcak ve devamlı ilişkilere önem verir sizi aramızda görmekten sevinç duyarız. Ece Kuru Temizleme’de hizmet bire bir ilişki ile başlar dostluğa dönüşerek devam eder…!

İrtibat için

Telefon : +90 252 313 43 93

Gsm : +90 532 632 9244